Social media limanowa

Social media

Któż z nas potrafi wyimaginować sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autobusach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w rozmaitym wieku przeglądających Facebook bądź zdjęcia na Instagramie. Social media aktualne są na każdym stadium naszego życia. 
Gdy nasze potomstwo przybędzie na świat pragniemy oznajmić ten fakt jak najogromniejszej liczbie znajomych- wstawiamy zatem zdjęcie na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek albo córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławie. Dzień naszego ślubu także jest tak znaczącym wydarzeniem, że sporo osób nagrywa instastories, żeby na 24 godziny udostępnić światu sposobność obejrzenia tego wydarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś ważnego zdołamy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę nowinę.
Social media wkradły się przebojem w życie niemal każdego człowieka. Nie ważne, czy żyjesz na niedużej wsi w Polsce, bądź w słynnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wrzucać zdjęcia i informacje, przeglądać, co słychać u bliższych czy dalszych znajomych. A nawet podglądać gwiazdy filmowe bądź gwiazdy estrady- dzisiaj konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, iż ten, kogo nie ma w social media zwyczajnie nie istnieje. Nawet w najwyższym stopniu oporne osoby dają się w końcu przekonać do założenia strony na Facebooku albo Instagramie. Daje to gigantyczne ewentualności choćby uzyskania danych o miejscach, krajach, rejonach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.