Social media wolsztyn

Social media

Któż z nas potrafi wyimaginować sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autokarach, na uczelniach, w kawiarniach widzimy ludzi w rozmaitym wieku przeglądających Facebook czy też zdjęcia na Instagramie. Social media aktualne są na każdym stadium naszego życia. 
Gdy nasze maleństwo przybędzie na świat chcemy oznajmić ten fakt jak najogromniejszej liczbie przyjaciół- wstawiamy więc zdjęcie na Facebook z wiadomością o której godzinie nasz synek bądź córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławce. Dzień naszego ślubu również jest tak ważnym wydarzeniem, że dużo ludzi nagrywa instastories, żeby na 24 godziny udostępnić światu szansę obejrzenia tego zdarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś ważnego zdołamy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę nowinę.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomalże każdego człowieka. Nie ważne, czy rezydujesz na małej wsi w Polsce, lub w popularnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wrzucać fotografie oraz informacje, kontrolować, co słychać u bliższych albo dalszych przyjaciół. A nawet podpatrywać gwiazdy filmowe lub gwiazdy estrady- dziś konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, iż ten, kogo nie ma w social media normalnie nie istnieje. Nawet w najwyższym stopniu buntownicze osoby dają się ostatecznie zwerbować do założenia strony na Facebooku albo Instagramie. Daje to gigantyczne możliwości choćby pozyskania wiadomości o położeniach, krajach, regionach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.